CRMA1206AF510KDKEF
MFR.Part #
CRMA1206AF510KDKEF
JLCPCB Part #
C20344642
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 300mW 510kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS