MXH225K305G24
MFR.Part #
MXH225K305G24
JLCPCB Part #
C20339718
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 305V X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS