MXH224K305E13
MFR.Part #
MXH224K305E13
JLCPCB Part #
C20339715
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 305V X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS