MXH105K305H20
MFR.Part #
MXH105K305H20
JLCPCB Part #
C20339712
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 305V X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS