MXH105K305G20
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MXH105K305G20
JLCPCB Part #
C20339711
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 305V X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS