MAX16904RAUE33/V+T
MFR.Part #
MAX16904RAUE33/V+T
JLCPCB Part #
C2072864
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 2.1MHz 3.3V 3.5V~28V 600mA Buck Buck Built-in Fixed Yes TSSOP-16-EP DC-DC Converters ROHS