MAX1947ETA25+T
MFR.Part #
MAX1947ETA25+T
JLCPCB Part #
C2072765
Package
TDFN-8-EP(3x3)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 2.5V 214mA 2MHz 700mV~3.6V Boost Boost Built-in Fixed Yes TDFN-8-EP(3x3) DC-DC Converters ROHS