LM2576HVSX-3.3/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM2576HVSX-3.3/NOPB
JLCPCB Part #
C2071948
Package
DDPAK(TO-263-5)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 3.3V 3A 4V~60V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No DDPAK(TO-263-5) DC-DC Converters ROHS