IFX91041EJV33XUMA1
MFR.Part #
IFX91041EJV33XUMA1
JLCPCB Part #
C2071932
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1.8A 3.3V 370kHz 4.75V~45V Buck Buck Built-in Fixed No SOIC-8 DC-DC Converters ROHS