MAX1837EUT33+T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX1837EUT33+T
JLCPCB Part #
C2071647
Package
SOT-23-6
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 250mA 3.3V 4.5V~24V Buck Buck Built-in Fixed No SOT-23-6 DC-DC Converters ROHS