LM2592HVSX-3.3/NOPB
MFR.Part #
LM2592HVSX-3.3/NOPB
JLCPCB Part #
C2071208
Package
DDPAK(TO-263-5)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 150kHz 2A 3.3V 4.5V~60V Buck Buck Built-in Fixed No DDPAK(TO-263-5) DC-DC Converters ROHS