PCT10/35CK
Extended
Manufacturer
Nemco Electronics Corporation
MFR.Part #
PCT10/35CK
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω@100kHz 10uF 35V ±10% - Tantalum Capacitors ROHS