MAX6400BS22+T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX6400BS22+T
JLCPCB Part #
C2070506
Package
UCSP-4(1x1)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2V~5.5V 100ms 2.2V Active Low No Push-pull Voltage Monitor Yes UCSP-4(1x1) Supervisor and Reset ICs ROHS