MAX6327UR22+T
MFR.Part #
MAX6327UR22+T
JLCPCB Part #
C2067979
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 185ms 1V~5.5V 2.2V Active High No No Push-pull Voltage Monitor SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs ROHS