RFC20-121K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
RFC20-121K-RC
JLCPCB Part #
C20268282
Package
Plugin,P=8.89mm
Description
1.725Ω 120uH 650mA 70@790kHz ±10% Plugin,P=8.89mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS