MAX6464UR23+T
MFR.Part #
MAX6464UR23+T
JLCPCB Part #
C2067352
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 150ms 1V~6V 2.3V Active Low No No Push-pull Voltage Detector SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS