MAX6466XR22+T
MFR.Part #
MAX6466XR22+T
JLCPCB Part #
C2067270
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 150ms 1V~6V 2.2V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SC-70-3 Supervisor and Reset ICs ROHS