MAX6388XS45D1+T
MFR.Part #
MAX6388XS45D1+T
JLCPCB Part #
C2067069
Package
SC-70-4
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1.8V~5.5V 2 280ms 4.5V Active High No No Push-pull Voltage Monitor SC-70-4 Supervisor and Reset ICs ROHS