TPS3851G33SQDRBRQ1
MFR.Part #
TPS3851G33SQDRBRQ1
JLCPCB Part #
C2066732
Package
SON-8-EP(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 1 1.6V~6.5V 10uA 200ms 3.3V Active Low Open Drain Voltage monitor Watchdog timer、Manual reset input SON-8-EP(3x3) Supervisor and Reset ICs ROHS