TPS3851H18SQDRBRQ1
MFR.Part #
TPS3851H18SQDRBRQ1
JLCPCB Part #
C2066728
Package
SON-8-EP(3x3)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1.6V~6.5V 1.8V 10uA 170ms Active Low Open Drain Voltage Monitor Yes Yes SON-8-EP(3x3) Supervisor and Reset ICs ROHS