RL250-180
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
RL250-180
JLCPCB Part #
C20863
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
10.2mm 180mA 1W 250V 3A 3s 500mA 800mΩ 9Ω 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS