BD2326L50200AHF2
Extended
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
MFR.Part #
BD2326L50200AHF2
Description
-55℃~+140℃ 0.8dB 1.2dB 12dB 2.3GHz~2.7GHz 27dB 50Ω:200Ω - Balun ROHS