WCR-WCR0402LF-5492-F-P-LT
- MFR.Part #
- WCR-WCR0402LF-5492-F-P-LT
- JLCPCB Part #
- C20247715
- Description
- -55℃~+155℃ 54.9kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount