HHXJ630ARA101MJA0G
MFR.Part #
HHXJ630ARA101MJA0G
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 100uF 2A@100kHz 30mΩ 4000hrs@125℃ 63V 8mm ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS