HHXF500ARA101MJA0G
MFR.Part #
HHXF500ARA101MJA0G
Description
-55℃~+135℃ 10.5mm 100uF 10mm 20mΩ 3000hrs@135℃ 4.3A@100kHz 50V ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS