ELXG101VSN222MR50S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXG101VSN222MR50S
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 2.88A@100kHz 2200uF 30mm 5000hrs@105℃ 52mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS