EKMH500VSN472MR30S
MFR.Part #
EKMH500VSN472MR30S
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.43A@100kHz 2000hrs@105℃ 30mm 30mm 4700uF 50V 71mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS