EKHJ421VSN421MR51M
MFR.Part #
EKHJ421VSN421MR51M
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 4.3216A@50kHz 420V 420uF 53.5mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS