EKHJ421VSN311MR41M
MFR.Part #
EKHJ421VSN311MR41M
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3.5478A@50kHz 3000hrs@105℃ 30mm 310uF 420V 43.5mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS