EKHE451VSN821MR55S
MFR.Part #
EKHE451VSN821MR55S
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 3.3516A@50kHz 30mm 450V 55mm 820uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS