E36L451CGN472MDE3U
MFR.Part #
E36L451CGN472MDE3U
Description
-40℃~+85℃ 28.6mm 450V 4700uF 63.5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS