E36L401HLS332ME92U
MFR.Part #
E36L401HLS332ME92U
Description
-40℃~+85℃ 31.8mm 3300uF 400V 76.2mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS