E36L3J1CDS332MEA5U
MFR.Part #
E36L3J1CDS332MEA5U
Description
-40℃~+85℃ 31.8mm 3300uF 385V 76.2mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS