E36L101HLN473QEE3U
MFR.Part #
E36L101HLN473QEE3U
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 100V 31.8mm 47000uF 76.2mm - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS