E36F451CDS332MEA5U
MFR.Part #
E36F451CDS332MEA5U
Description
-40℃~+85℃ 31.8mm 3300uF 450V 76.2mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS