E36F3J1CGN632MDE3Q
MFR.Part #
E36F3J1CGN632MDE3Q
Description
-40℃~+85℃ 28.6mm 385V 63.5mm 6300uF ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS