E36D750HPN733QEB7U
MFR.Part #
E36D750HPN733QEB7U
JLCPCB Part #
C20232979
Package
Bolt,D76.2xL117mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 117mm 31.8mm 73000uF 75V 76.2mm Bolt,D76.2xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS