E36D501HLN332MCG8U
MFR.Part #
E36D501HLN332MCG8U
Description
-40℃~+85℃ 22.2mm 3300uF 50.8mm 500V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS