E36D451LPN161TA79U
MFR.Part #
E36D451LPN161TA79U
JLCPCB Part #
C20232948
Package
Bolt,D35xL79mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.7mm 160uF 35mm 450V 79mm Bolt,D35xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS