E36D400HPN194QEE3U
MFR.Part #
E36D400HPN194QEE3U
JLCPCB Part #
C20232923
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 0.19F 143mm 31.8mm 40V 76.2mm Bolt,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS