E36D351HPN492TEE3U
MFR.Part #
E36D351HPN492TEE3U
JLCPCB Part #
C20232915
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 143mm 31.8mm 350V 4900uF 76.2mm Bolt,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS