E36D251LPN432TEA5U
MFR.Part #
E36D251LPN432TEA5U
JLCPCB Part #
C20232899
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 105mm 250V 31.8mm 4300uF 76.2mm Bolt,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS