E36D101LPN243UDE3U
MFR.Part #
E36D101LPN243UDE3U
JLCPCB Part #
C20232863
Package
Bolt,D63.5xL143mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 100V 24000uF 28.6mm 63.5mm Bolt,D63.5xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS