E36D101LPN103TD79U
MFR.Part #
E36D101LPN103TD79U
JLCPCB Part #
C20232860
Package
螺栓,D63.5xL79mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 10000uF 100V 28.6mm 63.5mm 螺栓,D63.5xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS