SMD2920P125TF
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMD2920P125TF
JLCPCB Part #
C20824
Description
-40℃~+85℃ 1.25A 1.5W 1mm 2.5A 250mΩ 2s 33V 40A 5.44mm 50mΩ 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS