XMC7100-E272K4160AA
MFR.Part #
XMC7100-E272K4160AA
JLCPCB Part #
C20193669
Package
BGA-272(16x16)
Description
-40℃~+125℃ 100MHz、250MHz 2.7V~5.5V 207 256KB 32 Bit 4.063MB 768KB ARM Cortex-M7、ARM Cortex-M0+ Built-in+External FLASH BGA-272(16x16) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS