IQE065N10NM5CGSCATMA1
MFR.Part #
IQE065N10NM5CGSCATMA1
Description
-55℃~+175℃ 100V 2.5W 3.8V 32pF 3nF 43nC@10V 440pF 6.5mΩ@10V 85A N-Channel - MOSFETs ROHS