IQE022N06LM5ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IQE022N06LM5ATMA1
Description
-55℃~+175℃ 100W 151A 2.2mΩ@10V 2.3V 33nC@4.5V 4.42nF 60V 63pF 936pF N-Channel - MOSFETs ROHS