IQDH45N04LM6CGATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IQDH45N04LM6CGATMA1
JLCPCB Part #
C20191642
Package
WHTFN-9
Description
-55℃~+175℃ 0.58mΩ@4.5V 1 N-channel 120pF 129nC@10V 12nF 2.3V 3.8nF 333W 40V 637A N-Channel WHTFN-9 MOSFETs ROHS