IQD020N10NM5CGATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IQD020N10NM5CGATMA1
Description
-55℃~+175℃ 1.3nF 100V 134nC@10V 2.75mΩ@6V 273A 3.8V 333W 74pF 9.5nF N-Channel - MOSFETs ROHS